Obozy młodzieżowe 2015, kolonie oferty letnie wakacje.

Obozy dla młodzieży, kolonie dla dzieci i nie tylko! Blog turystyczny.

Czołem! Dzięki, że wpadasz na naszego bloga. Śmiało włącz się do
dyskusji i zasubskrybuj kanał RSS aby być na bieżąco. Na razie!

Obozy młodzieżowe Hiszpania Lloret de Mar hotel Eugenia****

Wakacji w znanym i lubianym hotelu Eugenia położonego w letnim kurorcie Lloret de Mar

Słów kilka na temat hotelu Eugenia****.

Ten bardzo popularny hotel znajduje się na mapie sztandarowych kierunków turystycznych. Co roku hiszpańskie wybrzeże przeżywa istny szturm odwiedzających z całego świata. Każdy z nich szuka atrakcyjnego, łączącego w sobie odpowiedni poziom i cenę obiektu. Odznaczony  4 gwiazdkami obiekt idealnie spełnia te warunki. Jest doskonałym pomysłem na obozy zagraniczne dla młodzieży.

Opis hotelu Eugenia****obozy letnie w Hiszpanii!!!

Jest to sporej wielkości bo aż 5 piętrowy obiekt, dysponujący 110 pokojami. Generalnie do dyspozycji młodych gości są pokoje 3,4 i 5 osobowe, wyposażone w łazienkę, telefon, TV, oraz odpłatną klimatyzację i mini bar. Do dyspozycji gości jest recepcja, restauracja, bar, odpłatna kawiarenka internetowa, sala telewizyjna. Na terenie obiektu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami. Chcący skorzystać z sauny czy siłowni muszą liczyć się z dodatkową dopłatą. Należy także wspomnieć o organizowanych programach animacyjnych na terenie hotelu!

Wyżywienie w hotelu Eugenia – serwowane dania dla wszystkich obozowiczów!

W przypadku wyżywienia, jest ono podobne w większości biur. I tak jak podaje Juwentur-Koszalin, w cenie obozu otrzymujemy śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, a także zagwarantowany suchy prowiant na drogę powrotną.

Wycieczki fakultatywne na obozach letnich w Hiszpanii

Jest to również świetna baza wypadowa dla licznych wycieczek fakultatywnych. A trzeba powiedzieć, że atrakcji do sobaczenia i przeżycia to Hiszpania posiada naprawdę sporo! Sprawdź artykuł na temat hotelu Zdravets – obozy w Złotych Piaskach:

Hiszpania, Lloret de Mar Eugenia, obozy młodzieżowe.

Hiszpania cieszy się ogromną, nieprzerwaną popularnością i tak pewnie zostanie! Przyjeżdżający tutaj wiedzą na co mogą liczyć. Słońce, plaża, sporty wodne, Aquaparki, doborowe – międzynarodowe towarzystwo i świetne imprezy w słynnych klubach i dyskotekach wybrzeża Costa Brava. Planujesz niezapomniane wakacje na obozach młodzieżowych - sprawdź oferty biur podróży.

 

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Jedna odpowiedź do wpisu “Obozy młodzieżowe w hotelu Eugenia w Hiszpanii.”

  1. [...] Obozy młodzieżowe, kolonie – letnie wakacje Obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci – blog wakacyjny! Przeskocz do treści Strona głównaInformacje ← Blog obozy wakacje! Kolonie i obozy! Obozy młodzieżowe w hotelu Eugenia w Hiszpanii. → [...]

Zostaw odpowiedź

*